Społeczność Szkoły Podstawowej

im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Woli Makowskiej

serdecznie  zaprasza

wszystkich zainteresowanych

na uroczystość jubileuszu 100-lecia szkoły.

Uroczystość odbędzie się dnia 16.06.2018 r. o godzinie 1400

w budynku szkoły oraz na boisku szkolnym.

SERDECZNIE  ZAPRASZAMY!

25 maja w naszej szkole po raz kolejny gościliśmy muzyków. Zaszczycili nas swoją obecnością pan Hanusz Kowalczyk, pan Maciej Pietrzak oraz Adam Dulęba – Kasza grający na co dzień w zespole Rezerwat. Tematem spotkania była podróż muzyczna – od Mozarta po czasy współczesne.

Uczennice naszej szkoły: Dominika Żelazińska, Patrycja Czarnecka, Klaudia Fastyn reprezentowały naszą szkołę i gminę na eliminacjach powiatowych XXXVIII Małego Konkursu Recytatorkiego, które odbyły się 15.05.2018 r. w Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach. Na eliminacjach powiatowych wyróżnienie otrzymała Dominika Żelazińska.

Gratulujemy Dominice i życzymy dalszych sukcesów!

7.05.2018r. w Szkole Podstawowej w Słomkowie odbył się gminny etap konkursu recytatorskiego, w którym wzięli udział uczniowie klas I-VII.

Dnia 10.05.2018 r. w naszej szkole zagościło Objazdowe Planetarium, dzięki któremu mogliśmy z bliska podziwiać kosmos i poznać prawa którymi się on rządzi.

W ramach projektu "Wysoka jakość edukacji w Gminie Maków", w dniu 21.04.2018 r.,  odbyła się wycieczka do Skierniewic.

Miło nam poinformować, że nasz uczeń Michał Góral zdobył III miejsce w walce turniejowej, w VII Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży im. Tomka „Krajana” Krajewskiego w Rawie Mazowieckiej  w kategorii 6 – 7 lat, które odbyły się 15.04.2018 r.

Dzień Bezpiecznego Internetu 2018 obchodziliśmy pod hasłem „Dzień Bezpiecznego Internetu: tworzymy kulturę szacunku w sieci”.

W dniach 9-10.01.2018r. trzynaścioro uczniów klas I-III z nasze szkoły wzięło udział w ogólnopolskiej olimpiadzie z języka angielskiego "Olimpusek", dziewiętnaścioro uczniów przystąpiło do olimpiady "Olimpus" skierowanej do klas IV-VII. Opiekunem była pani Monika Pietrzyk.

Subskrybuj Front page feed