100-lecie szkoły

W dniu 16 czerwca 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego odbyła się uroczystość obchodów 100 – lecia powstania szkoły w Woli Makowskiej. To Święto  łączy w sobie zapisane kartki 100-letnich wydarzeń szkoły.W szkole czas odmierzany jest w specyficzny sposób. To kolejne dzwonki, dni, miesiące i lata napędzają machinę szkolnego świata. W tę niezwykłą perspektywę wpisują się także wydarzenia niepowszednie, dzięki którym możliwe jest dokonanie oglądu, zbudowanie refleksji nad pracą własną i szkoły. Do takich wydarzeń należy jubileusz. Każdy, kolejny jubileuszcyklicznie i starannie zbiera informacje o historii szkoły i jej dorobku. Ten dorobek to praca wielu osób - grona pedagogicznego, uczniów, pracowników administracji i obsługi.

Społeczność Szkoły Podstawowej

im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Woli Makowskiej

serdecznie  zaprasza

wszystkich zainteresowanych

na uroczystość jubileuszu 100-lecia szkoły.

Uroczystość odbędzie się dnia 16.06.2018 r. o godzinie 1400

w budynku szkoły oraz na boisku szkolnym.

SERDECZNIE  ZAPRASZAMY!

XXXVIII Mały Konkurs Recytatorski

Uczennice naszej szkoły: Dominika Żelazińska, Patrycja Czarnecka, Klaudia Fastyn reprezentowały naszą szkołę i gminę na eliminacjach powiatowych XXXVIII Małego Konkursu Recytatorkiego, które odbyły się 15.05.2018 r. w Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach. Na eliminacjach powiatowych wyróżnienie otrzymała Dominika Żelazińska.

Gratulujemy Dominice i życzymy dalszych sukcesów!

Subskrybuj www.szkola.wolamakowska.pl RSS